Odwórcona osmoza - nowoczesne filtry do wody Global Water

Jeśli poszukujesz nowoczesnych urządzeń, które zadbają o to, żeby woda w Twoim domu była czysta i zdatna do celów spożywczych, warto rozważyć zakup filtrów wykorzystujących proces odwróconej osmozy. Sklep Global Water oferuje zróżnicowany wybór tych urządzeń, które są przeznaczone do użytku domowego oraz przemysłowego.

Filtr wody osmoza Osmo Plus
Komplet wkładów do dzbanka ACE Bio+
Profesjonalny filtr z regulatorem ciśnienia wody
Więcej produktów

Filtry odwróconej osmozy ze zbiornikiem

W asortymencie sklepu znajduje się szeroki wybór filtrów, które magazynują oczyszczoną wodę w przeznaczonym do tego celu zbiorniku. Wśród nich znajdziesz urządzenia o małych gabarytach, które są specjalnie zaprojektowane dla potrzeb mniejszych kuchni oraz systemy o większej pojemności dla dużej liczby domowników. Dzięki wielostopniowej filtracji masz zapewniony dostęp do czystej wody, która możesz użyć zarówno do celów spożywczych, jak i pitnych. Ich dużą zaletą jest możliwość wyboru urządzenia z dodatkowym wkładem mineralizującym, co sprawia, że pozwalają one uzyskać alkaliczną, zdrową wodę.

Nowoczesny filtr do wody z odwróconą osmozą

Global Water oferuje kompaktowe urządzenia do odwróconej osmozy, które działają także bez zastosowania zbiornika. Wystarczy podłączyć je bezpośrednio do baterii kuchennej, co zapewni Ci nieprzerwany dostęp do czystej i zdrowej wody. Z uzdatnionej wody możesz skorzystać przy pomocy dodatkowej wylewki. Ich estetyczny, nowoczesny wygląd pozwala na montaż urządzeń także na blacie kuchennym.

Osmoza przemysłowa

Sklep proponuje także rozwiązania dla firm w postaci gotowych urządzeń wykorzystujących filtry odwróconej osmozy. Global Water realizuje także indywidualne zamówienia. Stacje uzdatniania wody możesz dobrać pod kątem ilości zużywanej wody dziennie, aby były one jak najbardziej wydajne i ekonomiczne dla potrzeb Twojego biznesu. Poza usuwaniem zanieczyszczeń z wody filtry osmozy zmniejszają również jej twardość.

Filtry z odwróconą osmozą marki Global Water

W ofercie sklepu Global Water znajdziesz profesjonalne urządzenia do osmozy wody, które wykorzystują najnowszą technologię dostępną na rynku i posiadają certyfikaty jakości i atesty. Wszystkie z proponowanych systemów filtracji cechuje ponadprzeciętna wydajność, łatwość w obsłudze i montażu oraz atrakcyjna cena, która odpowiada jakości oczyszczonej wody, jaką możesz dzięki nim uzyskać. Każdy filtr z odwróconą osmozą jest wykonany z trwałych i odpornych na zużycie materiałów. Wkłady filtracyjne są łatwo dostępne, a ich wymiana jest bezproblemowa. Firma na wyraźne życzenie Klienta wykonuje również testy urządzeń filtrujących oraz oferuje pomoc techniczną przy ich montażu.